صورت ایران پرونده راننده پلاستیک پلاستیک

صورت: ایران پرونده راننده پلاستیک پلاستیک اخبار حوادث

حضور «حمید صفت» در برنامه «ماه عسل» تکذیب شد

مدیر گروه اجتماعی شبکه سه سیما به بعضی حواشی پیش آمده جهت برنامه ماه عسل پاسخ داد. حضور «حمید صفت» در برنامه «ماه عسل» تکذیب شد عبارات..

ادامه مطلب

«ایرانگرد» دشوارترین مجموعه های تولیدی صداوسیماست

فصل سوم «ایرانگرد» در نوروز روی آنتن رفت و توانست عنوان یکی از پربیننده ترین برنامه های نوروزی را از آن خود کند. مجموعه مستندی که در آن جواد قارایی به ..

ادامه مطلب

پژمان جمشیدی و موج سوءتفاهم‌ها!

یکشنبه شب هنگامی که محمدرضا فروتن عضو هیات داوران جشنواره فیلم فجر اسامی نامزدهای عالی ترین بازیگران نقش مکمل مرد را اعلام می کرد و به نام پژمان جمشی..

ادامه مطلب

فاجعه کارنامه سینمایی «آل‌پاچينو» با حضور در فیلم «بازی اعدام»

بعید است از عاشقان سینما و اهل فرهنگ باشید و اسم آل پاچینو به گوش تان نخورده باشد؛ مردی با قامتی کوتاه و لحن صدایی خاص که توانسته در قالب نقش های م..

ادامه مطلب

محبوب‌ترین سریال‌های سال ۲۰۱۷

با هشت سریال منتخب سال 2017 که در سایت مرجع IMDB بیشترین امتیاز را آورده اند و وارد فهرست سریال های برتر شدند، آشنا شوید محبوب ترین سریال های..

ادامه مطلب

عکس + سایه وحشت و وحشت بر هالیوود

فیلم سینمایی “توطئه آمیز” به کارگردانی “آدام روبیتل” اکران بین المللی خود را در از سینماهای امریکای شمالی شروع خواهد کرد.&nb..

ادامه مطلب

2017 سال بد هالیوود؟ ، نگاه برنامه‎ساز آمریکایی به دو فیلم در حال اکران

خوره های سینما ظاهرا از دیدن چیزهای تکراری قدیمی خسته شده است اند. ولی آیا هالیوود دوباره می تواند همان فیلم های هیجان انگیزی که عموم مردم می خواهند..

ادامه مطلب