صورت ایران پرونده راننده پلاستیک پلاستیک

صورت: ایران پرونده راننده پلاستیک پلاستیک اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث عکس + سرقت طلاهای زنان مسن با دادن نذری دروغین

سارقان النگو، دو انگشتر و گردنبند من را گرفته و بعد از مشاهده، طلاها را به داخل پلاستیک انداختند، پلاستیک را به من داده و متواری شدند ولی دقایقی بعد متوجه شدم پ

عکس + سرقت طلاهای زنان مسن با دادن نذری دروغین

سرقت طلاهای زنان مسن با دادن نذری دروغین +عکس

عبارات مهم : ایران

سارقان النگو، دو انگشتر و گردنبند من را گرفته و بعد از مشاهده، طلاها را به داخل پلاستیک انداختند، پلاستیک را به من داده و متواری شدند ولی دقایقی بعد متوجه شدم پلاستیک حاوی روزنامه باطله و سوراخ بوده و طلاهایم دزدی شده است هست.

به گزارش تسنیم، ظهر روز نهم اسفند 95 زن شصت و چهار ساله ای با مراجعه به کلانتری 116 مولوی اعلام کرد از وی دزدی شده است است.

وی در اظهاراتش به مأموران گفت: در خیابان پهلوان مشغول رفت وآمد بودم که یک پراید درحالیکه راننده مرد و سرنشین زن داشت به من نزدیک شدند و احوالپرسی کردند، راننده پراید گفت تازه از سفر حج آمده، غریبه هستند و قصد دارند که نذر خود را به مسجدی در آن منطقه ببرند، راننده از من خواست تا نذرش (پلاستیک حاوی چادر نماز و سجاده) را به مسجد ببرم، در همین حین آنها گفتند که قصد دارند مقداری طلا بخرند و از من درخواست کردند طلاهایم را به آنها نشان دهم تا با عیار طلا آشنا شوند.

عکس + سرقت طلاهای زنان مسن با دادن نذری دروغین

وی ادامه داد: این افراد النگو، دو انگشتر و گردنبند من را گرفته و بعد از مشاهده، طلاها را به داخل پلاستیک انداختند، پلاستیک را به من داده و متواری شدند ولی دقایقی بعد متوجه شدم پلاستیک حاوی روزنامه باطله و سوراخ بوده است همچنین فهمیدم طلاهایم نیز به وسیله این افراد دزدیده شده است است.

پس از ثبت این شکایت و تشکیل پرونده در شعبه پنجم دادسرای ناحیه 34 تهران، تیمی از مأموران اداره پنجم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت بازداشت متهمان این پرونده دست به کار شده است و موفق شدند سه نفر را در رابطه با این دزدی ها شناسایی و بازداشت کنند.

سارقان النگو، دو انگشتر و گردنبند من را گرفته و بعد از مشاهده، طلاها را به داخل پلاستیک انداختند، پلاستیک را به من داده و متواری شدند ولی دقایقی بعد متوجه شدم پ

یکی از متهمان پرونده که زنی چهل ساله است پیش از ظهر امروز به دادسرای ناحیه 34 پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شد و با اعتراف به شرکت در پنج فقره سرقت، در اظهاراتش به علی وسیله ایردموسی؛ بازپرس پرونده گفت: شوهرم در کار لوازم خانگی فعالیت داشت ولی ورشکست شد، او مرا کتک می زد و مجبور به شرکت در دزدی ها می کرد، شوهرم از این دزدی ها سهمی به من نداد و همه اموال سرقتی دست خودش بود، من قصد داشتم از شوهرم جدا شوم ولی اکنون جهت جدا شدن مصمم شده است ام.

درحالیکه تاکنون از سارقان حدود 700 گرم طلای سرقتی کشف شده است هست، تحقیقات راجع به این پرونده ادامه دارد همچنین بازپرس پرونده از افرادی که به این شیوه مورد دزدی قرار گرفته اند خواست جهت طرح شکایت به اداره پنجم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران مراجعه کنند.

واژه های کلیدی: ایران | پرونده | راننده | پلاستیک | پلاستیک | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs